Všetci chceme istoty

Autor: Katarína Augustinič | 20.2.2012 o 8:07 | (upravené 20.2.2012 o 15:16) Karma článku: 10,62 | Prečítané:  1067x

Ľudia potrebujú istoty. Nuž áno, ale z úst jediného vodcu to znie tragikomicky. Púť nasmerovaných v tomto predvolebnom čase pôsobí ako skupinka vysmädnutých  kráčajúcich po púšti nevedno kam, ktorých jediný vodca vidiac fatamorgánu studne konštatuje, že o malú chvíľu všetci dostanú vodu... A to, že pudovo vedia, čo potrebujú, absolútne neznamená, že túto situáciu dokážu riešiť a vyriešiť. Aspoň úplná nezmyselnosť ich hľadania vody na vyprahnutej púšti o tom svedčí. Najhoršie je však to, že všetci, ktorí spolu s ním idú  - kým od vyčerpania neodpadnú  - po tejto púšti, začínajú spolu s ním jednohlasne kričať, že sú si istí, že vodu vidia tiež...

 

Uz dnes sa však JEDINÝ VODCA nechal počuť, že vládnuť po voľbách bude peklo. Žeby si pripravoval únikovú cestu, ak by to náhodou s tými istotami úplne nevyšlo?

http://www.aktuality.sk/clanok/199466/fico-vitaz-volieb-vyhra-cestu-do-pekla/

Alebo myslel snáď JEDINÝ VODCA ISTOTU s nefunkčnými skorumpovanými súdmi a problémami s vymožiteľnosťou práva? Alebo ISTOTU zmanipulovaných súdov a zastrašovaných sudcov, ktorí sa neodvážia povedať vlastný názor, so Štefanom Harabínom na čele Najvyššieho súdu? Či ISTOTU so zrušením rovnej dane, ktorá ohrozí ekonomickú stabilitu? Nebodaj ISTOTU ohrozených pracovných miest, a teda aj zvyšovania nezamestnanosti? Možno ISTOTU ohrozenia dôchodkového systému či istotu v predražených PPP projektoch a neustálom raste zadĺženosti Slovenska..., alebo? ISTOTU v zametaní káuz a pochybných tendrov pod koberec?

Správne tušíte komu sa vlastne sľubujú ISTOTY. Tá skupinka má veľavravné označenie “ ľudia blízki SMERU”. Tí si môžu byť svojou pozíciou naozaj ISTÍ! A ak sa dostanú zas a znova do parlamentu, môžu si byť znova ISTÍ aj možnosťou napríklad kradnúť bez akéhokoľvek postihu. Veď majú trestnoprávnu imunitu o skončení ktorej koniec-koncov sami rozhodujú a zdá sa, že zatiaľ vždy vo svoj prospech a v neprospech ľudí v tejto krajine... Tomu sa hovorí ISTOTA! Žiaľ, až veľmi často sa v histórii potvrdzuje veta: "Stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou". Koľko bilboardov má strana s ISTOTOU naSMERovaných po celom Slovensku? Určite niekoľkonásobne viac ako 100!

Je to zavádzanie ľudí, ktorí sa radi nechajú presvedčiť o tom, čo je pre nich najlepšie, bez toho, aby sa zastavili a aspoň trochu zaspomínali. Dokonca sú schopní odpustiť a prehliadať čokoľvek, čo by ich mohlo presvedčiť, že nie je všetko s kostolným poriadkom. A práve na to sa naSMERovaní spoliehajú! Ich taktika je ľahko prehliadnuteľná.

Čo tak osviežiť si pamäť?

www.ukradli.sk

Čiže krátko a jasne. Politika strany naSMERovaných mi vôbec nepripadá ako ZÁRUKA ISTOTY, ale skôr ohrozenie hospodárstva Slovenska! Ako si inak mám vysvetliť ich farizejskú kampaň, ktorá JEDNOHLASNE SĽUBUJE ISTOTU v neistých časoch (globálna ekonomická kríza, katastrofická nezamestnanosť...) občanom SR,  ale neponúka riešenia? 

Prečo takmer nikoho nezaujíma asi ako to chcú docieliť? Naozaj je cca 40 % nášho národa zvyknutých niečo dostávať zadarmo a nasledovať toho, kto ich o tom bude donekonečna presviedčať?

Toto je politika bývalej vlády strany naSMERovaných! Nie ISTOTA, ale zadlžovanie, nie radosť, ale skepsa, zúfalosť a beznádej. Nie prosperita, ale vzrastajúca chudoba, nezamestnanosť a korupcia! Ľudia nezabúdajte, pretože výsledky najbližších volieb možno draho zaplatíme nielen my všetci, ale aj deti našich detí!

Milý volič Smeru, nedopusti, aby sa z teba stala bábka v bábkovom divadle, kde sa dnes hrá hra “ Ja nič, ja muzikant“. Skús položiť otázku a pýtaj si odpoveď, skús menej dôverovať medovým rečiam….o to by som ťa chcela poprosiť.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šéf protikorupčného úradu Kovařík: O Ficovom hlase sme viedli polemiky

Policajti pri citlivých kauzách nemôžu zisťovať všetko, musia brať ohľad aj na česť politika, tvrdí Ficov šéf boja proti korupcii.

DOMOV

Prišla učiť angličtinu, takmer pre políciu nedostala víza

Pred cudzineckou políciou ľudia čakajú hodiny, často aj v noci.


Už ste čítali?